Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Вподовж 2016 року ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» взяв участь у Сьомій Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбувалася в місті Києві (17-19 березня 2016 року).

 

 

Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» переможець гран-прі в номінації «Лідер міжнародної діяльності» та нагороджений дипломом. Конкурсна робота «Психологічна підтримка молоді в умовах ВНЗ» нагороджена Золотою медаллю в номінації «Психологічна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах».

 

gallery1 gallery1 gallery1

Окрім того, Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» нагороджений сертифікатом за якість наукових публікацій, а ректор університету – Цепенда Ігор Євгенович нагороджений почесною грамотою за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти та проректор з наукової роботи – Загороднюк Андрій Васильович нагороджений почесною грамотою за активну діяльність із підвищення ефективності освітньої та науково-дослідної роботи.

gallery2 gallery2 gallery2
gallery2 gallery2