Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

17 травня 2017 року Міністерство освіти і науки спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та науковим парком КНУ проведе науково-практичний круглий стіл «Проблеми та перспективи розвитку наукових парків України».

У межах заходу передбачаються презентації наукових парків та відібраних оргкомітетом доповідей науковців та бізнес-спільноти. За результатами круглого столу планується опублікування тез доповідей в електронному вигляді.

Захід відбудеться в межах відзначення Дня науки задля обміну досвідом, визначення найбільш гострих проблем функціонування наукових парків, пошуку ефективних шляхів їх вирішення та залучення інвесторів до фінансування впровадження вітчизняних розробок.

Оприлюднено переклад англомовної версії звіту незалежного європейського аудиту національної системи досліджень та інновацій України: ЗВІТ

 

Документ підготовлений комісією незалежних експертів та провідних фахівців профільних міністерств країн ЄС. У заключенні до звіту автори дають рекомендації Уряду України з розробки та реалізації реформ національної системи НТІ, керуючись  запропонованими ключовими положеннями.

 

Серед усього іншого запропоновані шляхи підвищення ефективності НДР в університетах та підвищення рівня автономності

Ректорат, рада з науково-дослідної роботи студентів, аспірантів і молодих вчених ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” запрошує Вас узяти участь у звітній науковій конференції університету за 2016 рік, яка відбудеться 13–15 лютого 2017 року.

Робота конференції:
13.02.2017 р. о 12.00 – пленарне засідання, виставка наукових робіт (актова зала);
14.02.2017 р. о 14.00 – пленарні засідання секцій на факультетах, в інститутах (ауд. згідно з програмою);
15.02.2017 р. о 14.00 – секційні засідання (ауд. згідно з програмою);
03.03.2017 р. о 14.00 – підсумкове засідання керівників секцій (зала засідань).

ПРОГРАМА звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2016 рік

ПРОГРАМА звітної наукової конференції студентів університету за 2016 рік

Вимоги до оформлення статті, рекомендованої для публікації у збірнику „Еврика – ХVІІІ” за підсумками звітної наукової конференції студентів університету за 2016 рік

Приймаються до друку наукові статті до журналу «Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian NationalUniversity». Серія «Інтеграційні процеси: економічний та політико-правовий виміри».
Тематика даної серії журналу охоплює інтеграційні та дезінтеграційні проблеми в економічному та політико-правовому вимірах.
В журналі публікуються наукові статті подані англійською мовою, які містять елементи наукової новизни та раніше не публікувались.

Детальні вимоги до публікацій  у додатках:
вимоги   додаток 1   додаток 2    додаток 3

Статті приймаються до 1.05.2017 р.

Українські розробники створили сервіс Unplag для перевірки текстів на унікальність, який дозволяє аналізувати не тільки англомовні тексти, але і написані українською мовою.

Unplag — онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів користувача

В Україні за останні півроку понад 35 університетів вже підключились до цієї системи.

Безкоштовна версія дає можливість випробувати основні функції системи та переконатись в тому, що вона дійсно варта того, щоб нею користуватись постійно. Проте для такої версії діють певні обмеження. Зараз Unplag дозволяє безкоштовно перевіряти 3 тексти на день, по 500 слів кожен.
Кожен користувач, маючи лише логін та пароль, може легко та швидко підключатись до сервісу, а всі складні процеси з пошуку плагіату відбуваються на сервері компанії. Unplag пропонує зручний інтерфейс, за допомогою якого користувач швидко отримує результати перевірки з відсотком текстових збігів у формі інтерактивного звіту.

1) Elsevier Journal Finder - http://journalfinder.elsevier.com/
Безкоштовний сервіс видавництва Elsevier. Пошук проводиться по журналах Elsevier.

Переваги:
- автори можуть знайти відповідні журнали для публікації своїх робіт;
- автори, які працюють в міждисциплінарних областях, мають змогу визначити журнали, які найкраще підходять для публікації статей;
- можливість виділити журнали, що пропонують публікацію статей у відкритому доступі (open access).

Система Orphus