Університет - «Лідер вищої освіти України»

Університет - «Лідер вищої освіти України»

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

26-30  березня 2018 року

у Державному вищому навчальному закладі «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться звітна наукова  конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2017 рік

26.03.2018  о 1400  -  пленарне засідання (актова зала).

       Вступне слово

Ректор, доктор політичних наук, професор І.Є.ЦЕПЕНДА.

1. Теоретико-прикладні проблеми гарантування банківських вкладів за законодавством України

Доктор  юридичних  наук, доцент О.І. ЗОЗУЛЯК.

2. Джерела з історії національно-культурного руху українців Галичини (1848–1914 рр.): методологія дослідження.

Доктор історичних наук, доцент Л.І. ШОЛОГОН.

 

27.03.2018  о 1400   пленарні засідання секцій в інститутах, на факультетах;

28.03.2018 о 1400   секційні засідання за участю викладачів, докторантів та аспірантів (ауд. згідно з програмою), виставки наукових робіт на факультетах, в інститутах;

29.03.2018  о 1200   -  секційні засідання за участю студентів (ауд. згідно з програмою), виставки наукових робіт на факультетах,  в інститутах;

30.03.2018  о 1400   -  підсумкове засідання керівників секцій (зала засідань).

 

Програма звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету завантажити

Програма звітної наукової конференції студентів університету завантажити

У листопаді 2018 р. виповнюється 100 років від дня проголошення Західно-Української Народної Республіки, а в січні 2019 р. – 100 років від часу підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР. За період, що минув після попередніх ювілейних наукових форумів, присвячених історії ЗУНР (Івано-Франківськ, 1993; Івано-Франківськ, 1998; Івано-Франківськ – Львів, 2003; Львів – Івано-Франківськ – Чернівці, 2008, Івано-Франківськ, 2013 та інших), у дослідженні цієї проблематики відбулися помітні зміни. За останні роки побачила світ низка фундаментальних колективних та індивідуальних праць, видано унікальний багатотомний збірник документів і матеріалів, що охоплюють найрізноманітніші аспекти боротьби за відновлення і збереження української державності на західноукраїнських землях у 1918 – 1923 рр.

 

Для участі в конференції просимо

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів до публікації результатів досліджень, теоретичних і експериментальних розробок у друкованих наукових виданнях «Проблеми освіти», «Нові технології навчання», які включені до переліку наукових фахових видань у галузі педагогіки (наказ Міністерства освіти і науки України від 24.10.2017 № 1413).

Публікація статей, повідомлень та рецензій, після відповідного розгляду редакційними колегіями наукових збірників, буде здійснена безкоштовно.

Детальна інформація щодо вимог та умов публікації у фахових виданнях «Проблеми освіти», «Нові технології навчання» розміщена на офіційному сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (https://www.imzo.gov.ua) у розділі «Наукова робота».

Цього року 3 січня 2018 р. українському релігійно-церковному і громадському діячеві, першому єпископу Станиславівської єпархії Юліанові Пелешу виповнилося 175 років. З метою відзначення ювілею та збереження історичної пам’яті про ієрарха Івано-Франківський богословський університет імені св. Івана Золотоустого разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника за підтримки Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ та Івано-Франківської обласної державної адміністрації проводять Всеукраїнську науково-практичну конференцію.

Напрями роботи конференції:

- Єпископ Юліан Пелеш – богослов, історик, архіпастир у контексті релігійно-церковного і громадського життя Галичини ХІХ ст.

- Роль Греко-Католицької Церкви в українському національному відродженні ХІХ – першої половини ХХ ст.

- Українська Греко-Католицька Церква перед викликами ХХІ ст.

Місце проведення конференції: Навчальний корпус Івано-Франківського богословського університету імені Св. Івана Золотоустого, вул. Гарбарська, 22.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику наукових праць «Науковий вісник Івано-Франківського Богословського Університету «Добрий Пастир». Богослов’я», випуск № 12 за 2018 рік.

6 лютого 2018 на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться методичний семінар щодо можливостей грантової підтримки в рамках Європейських програм (Горизонт-2020, НАТО) та Державного фонду фундаментальних досліджень (далі – ДФФД)

доповідачі:

  • Валентина Андрущенко, завідувач відділу організації фундаментальних досліджень у галузі природничих та технічних наук;
  • Любомир Никируй, професор кафедри фізики і хімії твердого тіла (НКП «Наноматеріали»).

Під час роботи семінару буде розглянуто питання:

1701s.jpeg

У 2018 році буде започатковано атестацію українських вишів щодо їх наукової діяльності – це дозволить в майбутньому почати базове фінансування університетської науки за результатами такої атестації. Це рішення 16 січня 2018 року під час першого засідання ухвалила Нацрада з питань розвитку науки і технологій на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.