Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Нерозривною складовою навчального процесу вищої школи є практичне застосування отриманих теоретичних знань. Практика в Університеті передбачає два види: навчальна (молодші курси ОКР «бакалавр») і виробнича (старші курси ОКР «бакалавр», «спеціаліст»); студенти , що навчаються за ОКР «магістр» проходять виробничі практики за навчальними планами, а також науково-дослідну практику та асистентську. За два семестри навчального року в університеті відбувається близько 500 різних видів практик.

 

Навчальні практики , що передбачені навчальними планами на перших – других, рідше третіх курсах, в основному мають безвідривний метод проведення, оскільки проходять під безпосереднім навчальним впливом керівників-методистів, після прослуханого курсу лекцій «Вступ до спеціальності». Тривалість навчальних практик передбачено Положенням один-два тижні, дві години щодня. Навчальні практики, що за навчальним планом передбачають виїзд за межі обласного центру і мають відповідно більшу кількість годин, проводяться відривно від навчального процесу, але тільки в межах навчального року.

 

Виробничі практики передбачають перебування студента практиканта на базі практики ( за обраним фахом) 6 годин робочого часу, тому всі виробничі практики є відривними.