Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Нерозривною складовою навчального процесу вищої школи є практичне застосування отриманих теоретичних знань. Практика в Університеті передбачає два види: навчальна (молодші курси ОКР «бакалавр») і виробнича (старші курси ОКР «бакалавр», «спеціаліст»); студенти , що навчаються за ОКР «магістр» проходять виробничі практики за навчальними планами, а також науково-дослідну практику та асистентську. За два семестри навчального року в університеті відбувається близько 500 різних видів практик.

 

Навчальні практики , що передбачені навчальними планами на перших – других, рідше третіх курсах, в основному мають безвідривний метод проведення, оскільки проходять під безпосереднім навчальним впливом керівників-методистів, після прослуханого курсу лекцій «Вступ до спеціальності». Тривалість навчальних практик передбачено Положенням один-два тижні, дві години щодня. Навчальні практики, що за навчальним планом передбачають виїзд за межі обласного центру і мають відповідно більшу кількість годин, проводяться відривно від навчального процесу, але тільки в межах навчального року.

 

Виробничі практики передбачають перебування студента практиканта на базі практики ( за обраним фахом) 6 годин робочого часу, тому всі виробничі практики є відривними.