Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

veglenskiПьотр Венглєнський - професор Варшавського університету, ректор Варшавського університету, почесний доктор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


Народився Пьотр Венглєнський в Швідниках (Любельське воєводство) в сім'ї з багатими патріотичними традиціями. В 1956 році після закінчення ліцею імені Х.Колонтая у Варшаві Пьотр Венгленський розпочав навчання на Факультеті Біології і Наук про Землю у Варшавському університеті.


В 1965 році захистив кандидатську роботу у Варшавському університеті під керівництвом Вацлава Гаєвського. Через дев'ять років присвоєно титул доктора природничих наук.


У 70-х роках проходив наукові стажування у Великобританії (John Innes Institute), США (Massachussets Institute of Technology, MIT) та Франції (Paris XI).


Перебування за кордоном дали йому шанс познайомитись з генетичною інженерією. В 1982 році Пьотру Венгленському присвоєно звання професора.


У Варшавському університеті Пьотр Венглєнський обіймав наступні посади: директора Інституту Генетики і Біотехнології ВУ, заступника директора Інституту Ботаніки Варшавського університету, а в 1987-1996 проректора. Ректором Варшавського університету був обраний на дві каденції.


Сьогодні професор Пьотр Венгленський виконує обов'язки Директора Центру Нових Технологій Варшавського університету. Також працює в Інституті Біохімії і Біофізики Польської Академії Наук, одночасно є членом Наукового Варшавського Товариства та дійсним членом Польської Академії Наук, Головою Комісії Нагород Президента Ради Міністрів, членом Комісії з питань Польської Академії Наук, членом Програмної Ради Польського Радіо і кількох університетських комісій.