Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

12345.jpg

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до студентів.

 

Дорогі студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника! Студентство Івано-Франківщини!

 

Вітаємо Вас з Міжнародним днем студента. Так склалося історично, що українське студентство – наша юна інтелектуальна еліта – посіло чільне місце у зародженні, творенні та захисті Української незалежної держави. Сьогоднішнє студентство продовжує ті славні традиції й вкотре доводить, що не лише здобуває знання, показуючи високі досягнення, а й відстоює власну думку та право вибору. Яскравим тому прикладом є події Євромайдану, активними учасниками  яких  були десятки тисяч українських студентів, серед котрих у перших рядах були студенти Прикарпатського національного університету. Українське студентство довело світовій спільноті, що з гідністю й відповідальністю складає іспит на гуманність і демократичність, виборюючи право на своє краще майбутнє, на жаль, надто дорогою ціною - ціною власного життя.

 

Сьогодні успіхи студентів у навчанні, здобутки у спорті, активна громадська та волонтерська робота є неоціненним вкладом у розбудову нашої держави, в цілому, і Прикарпатського краю,зокрема. Ми пишаємося Вашими досягненнями та перемогами, цінуємо Ваше невтомне бажання творчого та наукового пошуку. Ми переконані, що Ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції рідної Alma mater, робити особистий внесок у розвиток національної освіти.


Бажаємо Вам великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, віри у власні сили, особистого щастя та здійснення мрій. 

 

  Ректорат                                                                                                 

Система Orphus