Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

2912.png

Дорогі викладачі, аспіранти, студенти та працівники Університету! Вітаю Вас з прийдешніми святами - Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає, був для всієї України, колективу нашого Університету та кожного з нас періодом непростих випробувань, копіткої праці та вагомих здобутків. Сьогодні, перегортаючи останні сторінки 2017 року, ми можемо з впевненістю сказати, що зробили ще один крок у досягненні своїх цілей на благо розвитку нашої Альма-матер.

 

Завдяки згуртованості та професійності колективу Прикарпатський національний університет впродовж кількох років поспіль впевнено посідає чільні місця в рейтингах серед вітчизняних вищих навчальних закладів, зокрема, у науковометричній базі даних Scopus, рейтингу Webometrics, «ТОП-200 Україна», підтверджує статус одного із найкращих класичних університетів України.

 

Цьогоріч нашим великим успіхом стала перемога в конкурсі програми ЄС Erasmus+ КА2 Розбудова потенціалу вищої освіти, зокрема по проекту «MoPED - Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання», в якому Прикарпатський національний університет - вперше в історії Програм Еrasmus+ та Тempus - виступає грантоотримувачем і координатором.

 

Завдяки підтримці Уряду країни, Міністерства освіти і науки, народних депутатів України та сприяння керівництва області нам вдалося за державні кошти реалізувати один із найбільших інвестиційних енергозберігаючих проектів університету - оновити гуманітарний корпус, в якому навчається 60% наших студентів та покращити енергозбереження інших корпусів. Варто також відзначити вагомі здобутки академічної спільноти Університету в навчальній, науковій, спортивній, громадській та волонтерській роботі, активну участь у розвитку міжнародної співпраці.      

 

Шановні колеги, дорогі студенти! У Новому році на нас чекають нові виклики, нові звершення. Вченою радою університету з нагоди 80-річчя створення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на г.Піп Іван 2018 рік оголошено роком Обсерваторії. Також прийдешній рік буде роком інформаційних технологій, спрямованим на зміцнення наукової та матеріально-технічної бази університету. Впевнений, що разом ми успішно реалізуємо наші плани та вирішимо всі завдання, що їх ставитиме перед нами життя.

  

Нехай Новорічні та Різдвяні свята принесуть усім нам мир, щастя, добробут і злагоду. Хай творча наснага та завзятість ніколи не залишають Вас! Нових Вам звершень і здобутків на благо розвитку Університету, рідного краю та  України!

 

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

 

Ректор                                     Ігор Цепенда