Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

0232.jpg

Нещодавно в аудиторії імені професора Богдана Васильовича Василишина пройшли урочистості з нагоди 10-річчя створення в університеті кафедри математичного і функціонального аналізу. У святкових заходах брали представники ректорату університету, колектив кафедри та професорсько-викладацький склад факультету математики та інформатики.

 

З вітальним словом виступили проректор з науково-педагогічної роботи університету, професор Галина Михайлишин, декан факультету математики та інформатики, професор Володимир Пилипів. Розпочалися урочистості нагородженням. Працівники кафедри були відзначені грамотами ректорату та Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради. 

0214.jpg

Далі захід проходив у формі екскурсу в передісторію створення кафедри. Своїми спогадами про розвиток кафедри поділилися ветерани кафедри -  доцент Ганна Малицька, доцент Іван Федак, декан фізико-математичного факультету в 1982-2002 роках, професор Володимир Кланічка, ректор університету в 2005-2012 роках, професор Богдан Остафійчук.

 0213.jpg

Своєю чергою проректор з наукової роботи, завідувач кафедри математичного і функціонального аналізу в 2007-2014 роках, доктор фізико-математичних наук, професор Андрій Загороднюк у своєму виступі детально зупинився на розвитку наукових досліджень, затвердженні і виконанні держбюджетних тем, відкритті та роботі спеціалізованих рад по захисту кандидатських дисертацій, створенні та виданні журналу «Карпатські математичні публікації», який в 2017 році ввійшов до однієї з найпрестижніших науково-метричних баз Web of Science. Андрій Васильович наголосив, що важливою складовою в роботі кафедри була і залишається наукова робота студентів.

0215.jpg

Завідувач кафедри доцент Михайло Іванович Копач розповів про ті кроки, які робить кафедра по підготовці до акредитації як університету в цілому, так і окремих спеціальностей зокрема. Так, у 2009 році була проведена Міжнародна наукова конференція «Infinity dimensional analysis and topology», в роботі якої взяли участь представники більше 30-ти країн світу. Щорічно відбувається Всеукраїнська наукова конференція «Сучасні проблеми теорії ймовірностей і математичного аналізу». Кафедра тісно співпрацює із зарубіжними партнерами - Жешувським університетом (Республіка Польща), Університету м.Валенсія (Іспанія), Університетом м.Лілль (Франція) та ін.. 

 0184.jpg