Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

6614.jpg

Днями на факультеті іноземних мов відбувся «День вступника», в якому взяли участь керівний склад факультету, студентський актив і численна кількість абітурієнтів та їхніх батьків.

 

Під час зустрічі декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької філології Ярослав Билиця ознайомив майбутніх абітурієнтів з правилами вступу, особливостями навчання, можливостями особистого і професійного розвитку та перспективами після закінчення факультету за спеціальностями «Філологія. Англійська мова та література, переклад», «Філологія. Німецька мова та література, переклад», «Філологія. Французька мова та література, переклад», а також «Середня освіта. Англійська мова та література», «Середня освіта. Німецька мова та література».

6601.jpg

Своєю чергою заступник декана факультету з навчальної роботи, завідувач кафедри французької філології, кандидат філологічних наук, професор Наталія Яцків надала  інформацію про підготовку фахівців за новими освітніми програмами бакалаврів з урахуванням міжнародних стандартів та вимог сучасного життя. Завідувач кафедри англійської філології, доктор філологічних наук, професор Яків Бистров ознайомив із можливостями працевлаштування випускників не тільки у царині філології та освіти, а й у суміжних гуманітарних галузях культури, туризму, дипломатії, мас-медіа, сфері ІТ, тощо. Завідувач кафедри німецької філології, кандидат філологічних наук, доцент Олег Остапович окреслив напрямки студентської наукової роботи, залучення студентів до участі у міжнародних програмах, олімпіадах, конкурсах, а також ознайомив присутніх із навчально-матеріальною базою спеціальностей профільних кафедр.

6605.jpg

Заступник декана факультету іноземних мов з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології Наталія Пилячик ознайомила майбутніх абітурієнтів з організацією цікавого і насиченого дозвілля, системою студентського самоврядування, роботою студентського сенату та профкому. 

 

У рамках програми проведення Дня вступника студенти 2-4 курсів факультету іноземних мов підготували та представили присутнім тематичні презентації щодо актуальності вивчення іноземних мов. Завершився захід концертною програмою, під час якої звучали пісні, вірші та розповіді. 

 6611.jpg