Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

126060.jpg

Сьогодні, 5 грудня, у світі відзначають Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Свято започатковане у 1985 році Генеральною Асамблеєю ООН на честь вшанування людей, які безкорисно, у вільний час займаються волонтерською діяльністю. Варто зазначити, що особливо активною є допомога студентів та викладачів нашого університету українським військовим на фронті, важкохворим, особам з інвалідністю та ін.

 3.jpg

На філософському факультеті впродовж кількох років поспіль діють молодіжні волонтерські рухи : Освітньо-благодійний проект «ЯНГОЛИ ПОРУЧ» (координатор – доцент Ореста Возняк) та проект «Лікар Свято» (координатор – доцент Мирослава Кулеша-Любінець). Майбутні психологи, філософи, соціологи із справді великим і добрим серцем, які є волонтерами цих проектів, неодноразово організовували благодійні ярмарки по збору коштів для важкохворих діток, проводять цікаві заняття для дітей з особливими потребами у реабілітаційних центрах, дарують радість і власноруч зроблені подарунки маленьким пацієнтам Обласної дитячої клінічної лікарні. 

 1.jpg

Зазначимо, що у листопаді цього року проект «Лікар Свято» уже вдруге виграв міський грант в організації Urban Space 100 за підтримки ГО «Д.О.М.48.24». На кошти гранту планується закупити оргтехніку для демонстрації психологічних фільмів для дітей у ОДКЛ та проведення занять у Школі волонтера, канцтовари для виготовлення подарунків, костюми та методичні матеріали для волонтерів.

 

«Хочеться привітати усіх волонтерів, хто причетний до нелегкої та такої потрібної у сучасному суспільстві діяльності. Бажаю бути вірними своїй справі, оптимізму, міцного здоров’я і благополуччя загалом. Дякую Вам за втілення доброти не на словах, а у реальних справах!», – зазначає доцент кафедри загальної та клінічної психології Мирослава Кулеша-Любінець.

2.jpg