Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

 V5456.jpg

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно, починаючи з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. Згідно статистичних даних, оприлюднених ООН, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів, що допомагають на безоплатній основі всім людям, які цього потребують.

 

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Воно засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Традиційно 5 грудня увага світової спільноти прикута до тих, хто за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі присвятив себе волонтерству.

 

Сьогодні, у Міжнародний день волонтера, щира вдячність усім, хто бере активну участь у волонтерській діяльності нашого університету. Ви присвячуєте свій талант, свій час, енергію індивідуальним і колективним акціям, проявляєте щире бажання допомогти людям, які цього потребують. Добра, миру і родинного благополуччя Вам і Вашим родинам. Нехай Ваші добрі справи повернуться до Вас сторицею!  

 

Ректорат