Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

651.jpg

28 листопада - 1 грудня 2017 року в м.Тегеран (Іран) проходив міжнародний турнір з вільної боротьби серед молоді Martyrs Cup. У складі збірної команди України брали участь студенти факультету фізичного виховання і спорту, майстри спорту України – Андрій Джелеп (студент 1 курсу, спеціальність "Фізична культура") та Валентин Блясецький (студент 2 курсу, спеціальність "Фізична культура і спорт").

 c_680_500_16777215_00_images_2017_GRYDEN_0512_3_654.jpg

За результатами поєдинків Валентин Блясецький, впевнено перемагаючи спортсменів із Туреччини, двох – з Ірану, із Сирії та Азербайджану, виборов золоту медаль. А інший наш студент-спортсмен - Андрій Джелеп  - поступився іранцям і посів 2-е місце в турнірі. 

652.jpg

Водночас, ще два наших студенти-спортсмени, майстри спорту України Роман Гуцуляк (студент 4 курсу, спеціальність "Фізичне виховання") та Ігор Никифорук (студент 1 курсу, спеціальність "Фізична культура") брали участь у міжнародному турнірі з вільної боротьби, який проходив в Кохьла-Ярве (Естонія) «Kuldkaru open». За результатами поєдинків Ігор Никифорук, зустрівшись у фіналі з титулованим борцем із Великобританії, виборов перше місце.  А Роман Гуцуляк у фінальному поєдинку поступився борцю з Росії, виборовши друге місце. 

 

Вітаємо наших студентів-спортсменів із перемогами, гордимося тим, що вони гідно представляють нашу країну, наш край, наш Університет на міжнародній арені. Особлива вдячність їх тренеру - Івану Курилюку за його праця, професіоналізм та неоціненний досвід, який він передає нашим молодим спортсменам. Подальших усім успіхів і нових високих спортивних досягнень!

  c_680_500_16777215_00_images_2017_GRYDEN_0512_3_653.jpg