Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

cut4.jpg

На запрошення ректора Центральної академії мистецтв м.Пекін (КНР), видатного китайського художника  Фань Ді Ань делегація університету в складі ректора Ігоря Цепенди та старшого викладача кафедри загального та германського мовознавства факультету філології Ірини Іллійчук днями відвідала китайських колег. У рамках програми візиту відбулася двостороння зустріч, під час якої зустріч ректори Ігор Цепенда та Фань Ді Ань підписали Меморандум про співпрацю між Прикарпатським національним університетом та Центральною академією мистецтв, відповідно до якого викладачі та студенти нашого університету та їх китайські колеги братимуть участь в академічному обміні.

cut5.jpg

Під час зустрічі також йшлося про проект щодо створення у смт.Ворохта Яремчанської міськради Міжнародного центру пленерного живопису. Ректор університету Ігор Цепенда розповів китайським колегам про мистецький проект та запросив їх до участі в його реалізації. 

 

 cut8.jpg

 

У ході відвідин Центральної академії мистецтв м.Пекін учасники делегації нашого університету мали нагоду познайомитися зі студентами Академії, навчальними лабораторіями, де проходять практичні заняття юних митців. 

 cut3.jpg

У рамках програми візиту делегація Прикарпатського національного університету взяла участь у відкритті виставки сучасного українського та китайського живопису «Зустріч на Дніпрі», яка відбулася 9 листопада 2017 року в м.Пекін (КНР) у музейному комплексі світової спадщини "Імператорському палаці Гугун (Заборонене місто)". Організаторами заходу виступили Центральна академія образотворчого мистецтва (ЦАОМ), м. Пекін, Національна Академія образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА) м. Київ, Федерація профспілок м.Пекін, медіа-група "Китай енерго".  Співорганізатори - спільний Інноваційний центр досліджень мистецтва Шовкового шляху Центральної академії мистецтв, Художній музей Імператорського храму предків. Захід відбувся за підтримки Посольства України в КНР, Посольства КНР в Україні, Державного відділу з нагляду та управління культурними активами в Україні, Альянсу міст Шовкового шляху.  

cut2.jpg

Варто зазначити, що серед 75 полотен 24 мистецьких творів китайських художників і 23 творів викладачів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України, Львівської національної академії мистецтв, Української академії друкарства у Львові, відомого фотомитця Василя Пилипюка, на виставці також представлені картини викладачів Прикарпатського національного університету - Богдана Бойчука, Петра Прокопіва, Володимира Сандюка та Світлани Хміль. 

 

gallery1 gallery1 gallery1

Більшість представлених робіт виконано під час пленерів в Україні у мм. Київ, Львів, Івано-Франківськ, а також у Карпатах. Як зазначили організатори, проведення виставки, поза будь-яким сумнівом, стане визначною подією в українсько-китайських взаєминах у культурно-гуманітарній сфері. 

cut1.jpg