Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

2.jpg

8 листопада 2017 року у приміщенні Музею «Освіта Прикарпаття» Прикарпатського національного університету відбулася презентація книги спогадів довголітнього педагога-краєзнавця, випускника станіславських Учительського та Педагогічного інститутів Олександра Феданка. Захід організовано Музеєм та кафедрою історії педагогіки імені Богдана Ступарика Педагогічного факультету.

 3.jpg

У презентації взяли участь студенти та викладачі. Про життя і діяльність Олександра Феданка розповів упорядник книги, директор Музею Юрій Угорчак. У своїх виступах доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри історії педагогіки імені Б. Ступарика Тетяна Завгородня та кандидат педагогічних наук, директор Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців Михайло Косило закликали студентів брати приклад із сподвижницької праці вчителя-краєзнавця, займатися вивченням та популяризацією історії рідного краю.

 c_680_500_16777215_00_images_2017_LUSTOPAD_1311_2_4.jpg

Під час проведення заходу присутні ознайомилися з виставкою документів і матеріалів про життя, педагогічну і краєзнавчу діяльність Олександра Феданка та з експозицією, присвяченою пам'яті студенту нашого університету, Герою Небесної Сотні, Герою України Романові Гурику, який загинув у лютому 2014 року під час Революції Гідності та прикарпатцям – Героям Небесної Сотні. На завершення презентації всі присутні отримали в подарунок книгу Олександра Феданка «Мої спогади».

1.jpg