З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

07041.JPG

11 жовтня 2017 року в університеті відбулася зустріч студентів-правників з народним депутатом України, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, кандидатом юридичних наук, доцентом Віктором Васильовичем Чумаком. Він виступив перед аудиторією з лекцією «Антикорупційна діяльність та місце молодих лідерів у подоланні корупції в державі». Зазначимо, що захід проводився в рамках всеукраїнського туру народного депутата університетами. 

 

gallery1 gallery1 gallery1

У своєму виступі Віктор Чумак основну увагу зосередив на питанні боротьби з корупцією в Україні, причинах виникнення корупції, і звичайно ж, боротьбі з цим негативним суспільним явищем.

 

"Не можу сказати, що зміни не відбуваються. Відбуваються. Створені і почали діяти дві потужні інституції – Національне агентство з питань запобігання корупції, Національне антикорупційне бюро. У нас у всіх повинна бути політична воля і тоді мрія про іншу, хорошу країну здійсниться", - сказав народний депутат. 

 

Він також зазначив, що серед багатьох гострих проблем основними зараз залишаються реформи політичної системи та виборчого законодавства. Віктор Чумак, звертаючись до студентів, закликав молодь бути активними учасниками виборчих процесів в Україні, завжди робити свідомий вибір та відстоювати свою громадянську позицію. Під час зустрічі народний депутат також відповів на поставлені йому запитання.

 

gallery2 gallery2 gallery2

 

Довідково. Віктор Васильович Чумак – український юрист, генерал-майор юстиції запасу. Народний депутат України 7-го та 8-го скликань, голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (2012—2014), заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (2014-2016). Член Національного агентства з питань запобігання корупції ( з грудня 2015  року). Директор Українського інституту публічної політики ( з 2010 року).

 

 

Система Orphus