З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

2156.jpg

Днями в університеті стартувала XVII Спартакіада. Організаторами спортивного заходу традиційно виступили кафедра фізичного виховання та спортивний клуб «Наука».  У рамках програми Спартакіади першими відбулися змагання серед студентів структурних підрозділів університету з легкоатлетичного триборства ( біг 100м, стрибок в довжину з місці, метання малого м'ячика). Цього разу вболівальники стали свідками цікавої та запеклої боротьби між учасниками змагань, в ході якої були визначені призери та переможці як особистої першості, так і командної.

 

Серед чоловічих команд : І місце - Фізико-технічний факультет (104 очки); ІІ місце - Навчально-науковий Юридичний інститут (89 ); ІІІ місце - Факультет математики та інформатики (82).

 

Серед жіночих команд: І місце - Факультет математики та інформатики (88 очок); ІІ місце - Педагогічний факультет (88); ІІІ місце - Фізико-технічний факультет (72).

 

В особистій першості переможцями та призерами стали: 

 

серед чоловіків -  метання м’ячика: І місце - Бринський Роман ( фізико-технічний факультет); ІІ місце - Клим Остап ( Навчально-науковий Юридичний інститут); ІІІ місце -      Бегей Богдан (економічний факультет); стрибок в довжину з місця: І місце - Бринський Роман (фізико-технічний факультет); ІІ місце - Киселюк Ростислав (факультет  математики та інформатики); ІІІ місце - Кондрат Мар’ян (Навчально-науковий Інститут мистецтв); біг 100м - І місце - Марковський Андрій (Навчально-науковий Юридичний інститут); ІІ місце - Сандалович Василь (фізико-технічний факультет); ІІІ місце - Фулитка Олександр (факультет математики та інформатики). 

 

серед жінок - метання м’ячика: І місце - Іванейко Віталія (фізико-технічний факультет); ІІ місце - Дряшкаба Марина(факультет математики та інформатики); IІІ місце - Савляк Любов (педагогічний факультет); стрибок в довжину з місця - І місце - Хоменко Анастасія (філологічний факультет); ІІ місце - Христонько Христина (педагогічний факультет); ІІІ місце - Лашків Христина (філософський факультет); біг 100 м -  І місце - Крижановська Наталія (Навчально-науковий Юридичний інститут); ІІ місце - Гарбуз Любов (факультет математики та інформатики); ІІІ місце - Боднар Богдана (педагогічний факультет).

 

Система Orphus