Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

09901.jpgЩорічно, 8 жовтня, в Україні відзначають День юриста, який заснований згідно з Указом Президента України від 16 вересня 1997 року №1022/97. День юриста —це визначне свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, а також студентів-правознавців.

 

Бути юристом - почесно і відповідально. Для українського суспільства Ваша професія є дуже важливою, особливо в час, коли в країні відбувається процес розбудови правової держави і на правничу спільноту покладаються завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правової свідомості та правової культури наших громадян.

 

Шановні юристи, майбутні правознавці! Щиро вітаємо Вас зі святом - Днем юриста. Ми переконані, що Ви і надалі вірно служитимете інтересам українського народу та держави, з честю примножуватимете славні традиції своєї професії, будете докладати всіх зусиль задля утвердження на теренах рідного краю ідеалів верховенства права та справедливості.

 

Щастя, добра, здоров`я, Вам, невичерпної енергії, плідної праці та успіхів на благо розвитку Університету та рідної України.  

 

 

Ректорат