Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

003.jpg

19 вересня 2017 року ректор Ігор Цепенда провів зустріч з представниками Ради зовнішньої політики «Українська Призма» - головою Ради зовнішньої політики «Українська Призма» Геннадієм Максаком, членами Ради Ярославом Чорногором та Олексієм Крисенко, які відвідали університет у рамках проведення презентації щорічного аналітичного дослідження «Українська призма: зовнішня політика 2016». У ній також брали участь проректор з наукової роботи університету Андрій Загороднюк, директор наукового інформаційно-аналітичного Центру НАТО Олег Білоус.

 

У ході розмови Геннадій Максак зазначив, що Рада зовнішньої політики «Українська призма» є мережевим неурядовим аналітичним центром, метою якого є участь у запровадженні демократичних основ вироблення та реалізації зовнішньої та безпекової політик органами державної влади України, здійснення міжнародних та загальнодержавних проектів і програм, спрямованих на поліпшення зовнішньополітичного аналізу та експертизи, посилення участі експертної спільноти у процесі прийняття рішень у сфері зовнішньої політики, міжнародних відносин, публічної дипломатії. В контексті цього він висловив зацікавленість у співпраці з університетом щодо залучення, зокрема, фахівців з міжнародних відносин, економістів, політологів до роботи з аналітичним центром на регіональному рівні.  

 

Учасники зустрічі також обговорили питання традиційного проведення на базі університету презентацій щорічного аналітичного дослідження «Українська призма: зовнішня політика». На завершення ректор Ігор Цепенда подякував гостям за візит та подарував унікальну книгу, авторами якої є колектив Інституту історії, етнології і археології Карпат нашого університету - «Старожитності Гуцульщини».

 002.jpg