З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

55.jpg

За результатами голосування, яке тривало з 26 червня по 28 серпня поточного року, проект - "Облаштування сучасного мультимедійного лекторію на базі студентського простору Paragraph" - став одним із переможців програми Івано-Франківської міської ради "Бюджет участі". Цьогоріч у конкурсі перемогло 33 проекти. 11 вересня 2017 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив сертифікати переможцям.   

44.jpg
Метою створення проекту "Облаштування сучасного мультимедійного лекторію на базі студентського простору Paragraph" є, передусім, надання можливості всім бажаючим обмінятися досвідом, поділитися своїми думками та знаннями, вміннями й навичками, а також зацікавлення молоді до відвідування різного роду освітніх заходів - презентацій, тренінгів, майстер-класів, дискусій, тощо. 

  11.jpg

Реалізація проекту розпочнеться вже в поточному році. Для цього з міського бюджету виділено близького 50 тисяч гривень. Передбачено облаштування сучасного мультимедійного лекторію для проведення презентацій, тренінгів, майстер-класів, лекцій. Для забезпечення роботи проекту буде закуплено та встановлено необхідне обладнання в приміщенні читального залу Наукової бібліотеки університету. 

 

Команда, яка працює на створенням студентського простору Paragraph, дякує всім хто підтримав проект і віддав свій голос. 

33.jpg

 

Система Orphus