З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

14.jpg

8-9 вересня 2017 року в рамках Угоди про співпрацю в університеті перебувала делегація Педагогічного університету імені Комісії Національної освіти у Кракові (Республіка Польща) в складі проректора з навчальної роботи Богуслава Сковронека (prorektor Bogusław Skowronek) та керівника відділу міжнародної співпраці Малгожати Іджік (Małgorzata Idzik). 

  20.jpg

Ректор університету, професор Ігор Цепенда під час зустрічі з польськими колегами відзначив дієвість двосторонньої Угоди, яка була підписана між університетами у 2012 році, та висловив зацікавленість у подальшій співпраці. Варто зазначити, що в рамках Угоди успішно реалізується програма подвійних магістерських дипломів за спеціальністю "Початкова освіта". В контексті цього учасники зустрічі обговорили питання подальших планів. Також сторони акцентували увагу на спільних освітніх та наукових проектах, обміні досвідом.

 

Під час розмови ректор Ігор Цепенда провів презентацію міжнародного проекту, який реалізує Прикарпатський національний університет спільно з Варшавським університетом, з відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван та підкреслив важливість цього наукового проекту в рамках міжнародної співпраці.

 

gallery1 gallery1 gallery1

У ході візиту представники польської делегації також зустрілися з керівництвом та викладачами педагогічного факультету, обговорили результати співпраці. Як зазначила завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, професор Надія Луцан цьогоріч відбувся перший захист магістерських робіт студентів педагогічного факультету, які безкоштовно проходили навчання впродовж 2015-2017 н.р. за системою подвійних магістерських програм у Педагогічному університеті імені Комісії Національної освіти у Кракові.   

12.jpg

Під час зустрічі професор кафедри педагогіки початкової освіти Галина Білавич розповіла польським колегам про освітній проект "Університет обдарованої дитини", який цьогоріч успішно розпочав свою роботу в університеті та поділилася досвідом. Своєю чергою доцент кафедри педагогіки початкової освіти Інна Червінська провела презентацію проекту «Гірська школа Українських Карпат», акцентувавши увагу на основних аспектах і напрямах діяльності, та запросила польських колег до співпраці. 

16.jpg

Під час візиту учасники делегації Педагогічного університету імені Комісії Національної освіти у Кракові побували біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України та вшанували пам'ять студента, Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика, який загинув у лютому 2014 року під час Революції Гідності.  

 13.jpg

У рамках програми відвідин польські колеги також побували в університетському спортивно-оздоровчому комплексі "Смерічка", що в с.Микуличин Яремчанської міськради, та ознайомилися із досвідом роботи закладу щодо проходження педагогічної практики студентами.

10.jpg 

 

 

 

Система Orphus