З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

sports.jpg

Шановні викладачі, тренери та студенти! Вітаємо Вас з Днем фізичної культури та спорту. Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших громадян, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

 

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, командний дух, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

 

Відрадно зазначити, що Університет має свою високопрофесійну спортивну школу. Наші спортсмени домоглися високих результатів як на вітчизняних, так і світових аренах. Своїми досягненнями, натхненною працею вони прославили і прославляють рідну Альма-матер, Прикарпатський край, нашу державу, вносять вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху в Україні.

 

З нагоди свята - Дня фізичної культури і спорту - бажаємо Вам успіхів у благородній справі - популяризації здорового способу життя, особистого щастя, невичерпного оптимізму та нових спортивних звершень в ім’я процвітання Університету, рідної України! 

Ректорат

 

Система Orphus