З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

514.jpg

8 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту в обласній державній адміністрації відбулося нагородження кращих представників галузі фізичної культури і спорту. Кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, вчителів фізичного виховання, працівників галузі фізичної культури і спорту та меценатів привітали перший заступник голови ОДА Марія Савка, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

 515.jpg

Від імені голови ОДА Олега Гончарука Марія Савка привітала присутніх з їх професійним святом та зазначила, що пріоритетами у діяльності влади є сприяння розвитку спорту та зміцнення матеріально-технічної бази спортивної інфраструктури. Вітаючи учасників урочистостей, Ігор Пасічняк наголосив на важливості розвитку спортивної галузі, зокрема пріоритетності дитячого спорту. 

 5544.jpg

Виступаючі також зазначили, що одним із важливих показників розвитку галузі фізичної культури і спорту є високі досягнення спортсменів Прикарпаття на змаганнях міжнародного рівня. Так, впродовж 2017 року на змаганнях національного та міжнародного рівнів з літніх і зимових олімпійських та не олімпійських видів спорту спортсмени області здобули 354 нагороди, з яких 131 золота, 108 срібних та 115 бронзових. 

 

gallery1 gallery1 gallery1

Під час урочистостей кращим спортсменам, тренерам, ветеранам вручили почесні відзнаки та грамоти. Серед нагороджених і викладачі та студенти факультету фізичного виховання і спорту - заступник декана з навчальної роботи Едуард Лапковський, заступник декана з виховної роботи Андрій Синиця, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Богдан Мицкан; студенти -  чемпіон Світу та Європи з вільної боротьби Андрій Джелеп,  чемпіон України з вільної боротьби Іван Білейчук, чемпіон України з вільної боротьби Петро Білейчук, призер всесвітньої олімпіади з легкої атлетики Михайло Литанюк, чемпіон України з вільної боротьби Марія Ільчишин та чемпіони Європи серед студентів - жіноча студентська баскетбольна команда 3х3 “ПНУ-Івано-Франківськ”. 

516.jpg

Система Orphus