Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

04.jpg

9 серпня 2017 року в Івано-Франківську вшанували пам'ять відомого художника, мистецтвознавця і педагога,Заслуженого художника України, доктора мистецтвознавства, професора нашого університету Михайла Фіголя. Даниною пам'яті стало відкриття виставки творів Михайла Павловича в приміщенні Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, приурочене до 90-річниці від дня народження відомого митця. На захід прийшли ректор університету Ігор Цепенда, голова обласної організації НСХУ Микола Якимечко, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації імені Михайла Фіголя Навчально-наукового інституту мистецтв Богдан Бойчук,  міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, дружина художника Тетяна Фіголь та члени родини митця, друзі та колеги по цеху, громадськість міста. 

 01.jpg

“Я мав честь особисто знати Михайла Павловича. Він був різноплановою особистістю. Крім того, що Михайло Фіголь був художником, він ще був активним громадським діячем. Завдяки йому у свій час в нашій області розпочиналися великі проекти, пов’язані з відновленням художніх музеїв на території Прикарпаття”, – зазначив під час урочистого відкриття виставки ректор університету Ігор Цепенда.

 02.jpg

“Це знаменна для нас подія. Хочу подякувати родині митця, яка сьогодні присутня. Також, окрему подяку хочу висловити обласній спілці художників, Прикарпатському університету, за те, що ця подія відбулася”, – сказав міський голова Руслан Марцінків. Також, він зазначив, що місто готове фінансувати створення спеціального видання, яке буде присвячене творчості Михайла Фіголя і буде опубліковане вже цього року.

 03.jpg

Шанувальники образотворчого мистецтва мають можливість зустрітися з творчістю художника, педагога і науковця Михайла Фіголя до 20 серпня у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації НСХУ, яка знаходиться на вулиці Незалежності, 53.

06.jpg