Університет - «Лідер вищої освіти України»

Університет - «Лідер вищої освіти України»

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

c_680_500_16777215_00_images_2017_SERPEN_0908_6_0908.jpg

8 серпня 2017 року на базі університету завершив роботу літній освітній семінар-тренінг для вчителів та учнів української суботньої школи м.Анкара (Турецька Республіка). На закритті заходу ректор університету Ігор Цепенда вручив учасникам семінар-тренінгу сертифікати та висловив сподівання на подальшу співпрацю між Прикарпатським національним університетом та українською громадою м.Анкара. Також ректор передав керівнику української суботньої школи в м.Анкара Мар'яні Табак книги для бібліотеки школи.

 

gallery1 gallery1 gallery1

"Програма, за якою ми навчалися була дуже цікавою, різноманітною і надзвичайно пізнавальною. Ми старалися і багато чому навчилися. Тепер зможемо використати досвід викладачів Прикарпатського університету в своїй українській школі в Анкарі. Це наш перший проект і я сподіваюся, що наша співпраця буде розвиватися", - зазначила керівник української суботньої школи в м.Анкара Мар'яна Табак. Вона також висловила вдячність керівництву університету та викладачам семінару-тренінгу за цікавий і змістовно проведений захід.

 033.jpg

Нагадаємо, за ініціативи Надзвичайного та Повноважного Посла України в Туреччині Андрія Сибіги та сприяння ректора університету Ігоря Цепенди на базі Прикарпатського національного університету впродовж 1-8 серпня проходив літній освітній семінар-тренінг для вчителів та учнів української суботньої школи м.Анкара (Турецька Республіка), мета якого сприяння розвитку українського шкільництва в Туреччині та навчання дітей української громади мові, традиціям та культурі України. У рамках програми навчання викладачі університету провели для представників української суботньої школи м.Анкара різні майстер-класи з виготовлення українських оберегів, витинанок, приготування українських національних страв, практичні інтерактивні заняття, творчі завдання з української мови та літератури, заняття з літературного краєзнавства, свято української пісні, екскурсії, тощо. 

022.jpg