З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

11.jpg

На базі університету впродовж 1-8 серпня пройшли навчання вчителі та учні української суботньої школи м.Анкара (Туреччина). У рамках програми літнього освітнього семінару-тренінгу викладачі університету провели для учасників заходу практичні інтерактивні заняття, з українознавства, літературного краєзнавства, урок-свято «Українська пісня – бездонна душа українського народу» та прочитали тематичні лекції.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Також під час семінару-тренінгу відбулися різноманітні майстер-класи - «Українська витинанка «Дерево життя», «Український оберіг «Лялька-мотанка», «Народні вироби з солоного тіста», «Управління та бізнес-адміністрування» та ін. Неабияку зацікавленість гостей з Туреччини викликало свято - «День української кухні», яке відбулося на базі навчально-виробничого комплексу «Гастроательє» кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму.

 

gallery2 gallery2 gallery2

Для учасників тренінгу була також проведена насичена екскурсійна програма, у рамках якої вони відвідали Музей історії Давнього Галича, Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття, Літературний музей Прикарпаття, а також ознайомилися із досвідом роботи педагогічного колективу спортивно-оздоровчого комплексу "Смерічка" нашого університету.

gallery3 gallery3 gallery3

 

 
 
Система Orphus