Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

0208.jpg

2 серпня 2017 року в університеті відбулася прес-конференція за участі чемпіонів європейської універсіади-2017 – студентської жіночої збірної Прикарпатського національного університету з баскетболу. В ній брали участь ректор університету Ігор Цепенда, головний тренер команди Юрій Процюк, тренер Дмитро Неволін, адміністратор команди Анастасія Споденюк, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців. Нагадаємо, що студентська жіноча збірна команда університету днями повернулися з перемогою з Чемпіонату Європи-2017 з баскетболу 3х3 серед студентських команд, який проходив в м.Сплінт (Хорватія) і здобула право представляти Україну на цьогорічній Всесвітній літній універсіаді.  

 0044.jpg

“Це перемога не лише нашого університету, а й всього Прикарпаття. Це заслуга самих дівчат, і звісно ж, їхнього тренера Юрія Процюка. Цей вид спорту є цікавим і дуже видовищним, і я сподіваюся, що в 2020-му ми вітатимемо олімпійських чемпіонів з баскетболу 3х3. Гра 3х3 – це масовий вид спорту. Тому ми раді з того, що наш факультет спорту, який очолює професор Ярослав Яців, розвиває командні, ігрові види спорту. Це не випадкові успіхи, а титанічна робота цілого колективу. Університет веде системну роботу, і це запорука нашого успіху”, – зазначив ректор Ігор Цепенда.

 

Також ректор розповів про високі спортивні досягнення студентів університету з різних видів спорту та додав, що разом з мерією Івано-Франківська прийняте рішення про створення спільної команди міста, яка буде виступати в Суперлізі України.  

 33.jpg

Своєю чергою Юрій Процюк, головний тренер команди, сказав, що вже склалася приємна традиція – з кожних відповідальних команд дівчата повертаються з медалями - бронзовими, срібними, золотими. Він також зазначив, що попереду – світові змагання, де буде надзвичайно жорстка конкуренція. Втім, з Європи там буде лише дві команди – українська та литовська.

 23.jpg

"Це вперше в історії незалежної України, коли команда здобула “золото” на європейській універсіаді. Дівчата виступили достойно, вигравши 16:14. У Китаї Європу представлятимемо ми і Литва, всього буде 8 команд. Ми розуміємо всю відповідальність, адже будемо боротися за університет, країну та Європу. Зараз ми постараємося найкраще підготуватися, щоб якомога краще виступити”, – зазначив Юрій Процюк. 

 0055.jpg

Декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців відзначив вагомий внесок студентів та викладачів факультету в розвиток спорту на Прикарпатті, популяризацію здорового способу життя серед молоді. Він також привітав тренерів і учасників команд з високими спортивними результатами та висловив вдячність за їх працю.  

 

Під час прес-конференції адміністратор команди Анастасія Споденюк продемонстувала відеокадри переможної гри та підкреслила, що "наша збірна команда була як одна сім’я". “Дійсно було дуже гаряче. Була велика конкуренція, яку дівчата пройшли достойно. Ми знали, що несемо український дух і що хочемо отримати тільки перемогу", -  сказала Анастасія. 

 

На завершення учасники прес-конференції відповіли на запитання журналістів.

 0066.jpg