З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

1.jpg

Сьогодні,31 липня 2017 року, університет відвідала угорська делегація в складі віце-спікера Угорського парламенту, заступника голови державних зборів Угорщини Лежака Шандора, помічника віце-спікера угорського парламенту Гашпар Роланд, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні Ерно Кешкеня, Генерального консула Угорщини в м.Ужгород Йожефа Бугайло, помічника Генерального консула Угорщини в м.Ужгород Тімко Тімея, Президента державного самоврядування українців Угорщини Юрія Кравченка. У рамках програми візиту відбулася зустріч ректора Ігоря Цепенди з високоповажними гостями, в якій також брали участь Почесний консул Угорщини в м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області Василь Вишиванюк, керівник угорського культурно-освітнього центру в області Мирослава Нагорняк, начальник УДСНС в області Володимир Чернецький, представники угорської общини та засобів масової інформації.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Під час зустрічі ректор університету Ігор Цепенда відзначив активну міжнародну діяльність університету, зокрема, щодо співпраці з вищими навчальними  закладами Угорщини, популяризації угорської мови серед студентства та молоді, роботі «Недільної  школи» з вивчення угорської мови, яка діє при університеті з 2014 року.

 

Віце-спікер Угорського парламенту, заступник голови державних зборів Угорщини Лежак Шандор підкреслив важливість розвитку такої співпраці в науковому та освітньому напрямках між університетами Угорщини та Прикарпатським національним університетом, який є одним із найкращих і найрейтинговіших вищих навчальних закладів в Україні.

 

gallery2 gallery2 gallery2

Керівник угорського культурно-освітнього центру в області Мирослава Нагорняк розповіла про те, чим живе сьогодні угорська община Прикарпаття, яка зараз налічує більше сотні осіб. Також представники общини висловили вдячність угорським посадовцям за організацію поїздки івано-франківських дітей на екскурсію в м.Будапешт. Своєю чергою начальник УДСНС в області Володимир Чернецький поінформував представників угорської делегації про проведену роботу фахівцями служби з надзвичайних ситуацій щодо обстеження безпечності місць, де виявлені поховання угорських вояків, які загинули на території Прикарпаття в період Першої та Другої світових воєн та запевнив про подальше сприяння в даному питанні. 

 

Після завершення зустрічі віце-спікер Угорського парламенту, заступник голови державних зборів Угорщини Лежак Шандор та представники угорської делегації поклали вінок до меморіальної дошки пам'яті героїв, що загинули під час Угорської революції та визвольної боротьби в 1956 році, яка встановлена на будівлі корпусу економічного факультету нашого університету.

31.jpg

Система Orphus