Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

4.jpg

У рамках реалізації Угоди про наукову та культурну співпрацю в нашому університеті цими днями перебувала делегація Лодзького університету (Республіка Польща) в складі проректора з педагогічної роботи, професора кафедри теорії зовнішньої політики та безпеки Яцека Регінія-Захарського, помічника декана з питань студентських практик Хуберта Горбачевського та координатора двосторонньої співпраці від Лодзького університету Кароля Пєтжика.

 2.jpg

У рамках програми відвідин відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи університету Сергія Шарина з польськими колегами. В ній також брали участь завідувач кафедри міжнародних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак, спеціаліст відділу міжнародних зв'язків університету Юлія Горпиняк.

 3.jpg

Учасники зустрічі обговорили питання реалізації двосторонньої Угоди між університетами та подальшої співпраці в усіх академічних сферах, наукових та інших видах діяльності, а також між факультетами та підрозділами обох університетів. Окрім цього була досягнута домовленість щодо запозичення досвіду польських колег у підготовці студентів, фах яких пов'язаний зі сферою безпеки, а також підписано додаток до базової Угоди про співпрацю в академічній сфері між факультетом історії, політології і міжнародних відносин нашого університету та факультетом міжнародних відносин та політичних студій Лодзького університету.  

5.jpg