Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

3.jpg

Сьогодні, 6 липня, в Актовій залі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра та бакалавра студентам-випускникам університету денної та заочної форм навчання 2016-2017 н.р.. У святкових заходах взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, професорсько-викладацький склад, працівники, батьки та запрошені гості. Традиційно розпочалися урочистості виконанням Державного Гімну України.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Зі словом-настановою до студентів-випускників звернувся ректор, професор Ігор Цепенда, який зазначив, що отримані в університеті знання - це тільки початок, це той майданчик, з якого починається подальший професійний шлях кожного. Він також підкреслив, що університет пишається своїми студентами, їх здобутками та досягненнями і побажав випускникам стати успішними, вірити у власні сили та примножувати славні традиції рідної Alma mater. У свою чергу зі словами подяки до викладачів за їх нелегку і клопітку працю, підтримку та розуміння, за прекрасні й незабутні студентські роки звернулася студентка-випускниця факультету філології Тетяна Мандзюк. За доброю традицією цьогорічні випускники прийняли Клятву, яку урочисто виголосив студент-випускник Навчально-наукового інституту мистецтв Андрій Батир.

 

gallery2 gallery2 gallery2

Святковим моментом заходу була церемонія вручення дипломів. Відповідний наказ про присвоєння кваліфікації і видачу дипломів магістра та бакалавра студентам-випускникам університету денної та заочної форм навчання зачитав проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин. Ректор університету Ігор Цепенда урочисто вручив дипломи з відзнакою 90 випускникам. Загалом, дипломи магістра та бакалавра отримали 2933 випускники денної та заочної форм навчання 2016-2017 н.р.

gallery3 gallery3 gallery3

gallery4 gallery4 gallery4

gallery5 gallery5 gallery5

Святковості заходу додали музичні привітання у виконанні випускників Навчально-наукового інституту мистецтв минулих та цьогорічного випуску. 

gallery6 gallery6 gallery6