Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

3.jpg

Днями, в рамках наукової та освітньої співпраці країн Дунайського регіону, на запрошення Печського наукового університету (Угорщина), робоча група Прикарпатського національного університету відвідала один з найстаріших вищих навчальних закладів Угорщини та Європи, який у вересні 2017 року відзначатиме своє 650-річчя.

 

Робоча група, яку очолив директор Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки, професор Михайло Нагорняк, мала зустріч з мерією міста Печ, ректоратом Печського наукового університету, керівництвом центру оцінювання та тестування іноземних мов Європейського консорціуму мов, та представниками центру славістики.  В ході зустрічі обговорювалися питання співпраці міської громади м. Івано-Франківська з міською громадою м. Печ в сфері туризму, культури, охорони навколишнього середовища, збереження та відновлення історичних пам’яток, налагодження зв’язків між науковими та діловими колами двох держав.

 2.jpg

Під час зустрічі з ректоратом університету робоча група обговорила питання участі науковців обох вищих навчальних закладів в наукових програмах, обміні студентами та реалізації проекту програм подвійних дипломів. Робоча група вивчила досвід організації післядипломної освіти та роботи літнього університету для іноземних громадян, провела переговори з міжнародним відділом, щодо підготовки та проведення підготовчих курсів для іноземних студентів. У рамках програми відвідин в центрі оцінювання та тестування іноземних мов (ECL) представники нашого університету спільно з керівництвом центру підготували проект договору про відкриття на базі Прикарпатського університету центру ECL в Україні. В центрі славістики учасники робочої групи вивчили питання відкриття на базі центру напрямку підготовки спеціалістів за спеціальністю «Українська мова, історія та культура».

 4.jpg

Підводячи підсумки зустрічі проректор по питаннях зовнішньої співпраці та стратегічного розвитку доктор Дюла Зеллер передав запрошення від імені ректора Печського наукового університету, доктора Йожефа Бодіша ректору Прикарпатського національного університету Ігорю Цепенді на участь в урочистостях з нагоди святкування 650-річчя заснування університету в місті Печ та висловив сподівання на розширення співпраці між університетами. 

c_680_500_16777215_00_images_2017_CHERVEN_1506_3_1.jpg