З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

1506.jpg

З нагоди 143-ої річниці від дня народження українського письменника і громадського діяча, адвоката та доктора права Марка Черемшини в Снятинському районному будинку культури відбулося урочисте вручення премії його імені. Традиційно голова міського осередку творчого клубу ім. М.Черемшини, директор музею «Культура Покуття» Володимир Карий озвучив імена цьогорічних переможців – лауреатів Черемшинівської премії, які перемогли у чотирьох номінаціях: "Література і літературознавство", "Журналістика, науково-дослідницька і пошукова робота", "Класична музика і композиторська діяльність" та "Образотворче мистецтво".

 15064.jpg

Відрадно зазначити, що лауреатом премії імені Марка Черемшини в номінації «Журналістика, науково-дослідницька і пошукова робота» стала кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри журналістики факультету філології нашого університету Ганна Іванівна Марчук - за вивчення спадщини Леся Мартовича та упорядкування і видання повного зібрання творів письменника.

15063.jpg

Переможців привітали голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин. Музичні вітання цьогорічним лауреатам премії дарував духовий оркестр за участі творчих колективів Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Петра Гундера.

 15062.jpg

Система Orphus