Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

01.jpg

Традиційно у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки. У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Вишиванка – чи то вишита сорочка, що в її орнаменті зазвичай відображено місцеві особливості та символіка – це для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному, багато-вбраному глобалізованому світі. Яскраві кольори, фантастичні візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Як відомо, ідея свята зародилася у чернівецьких студентів у 2006 році. Відрадно зазначити, що щороку до відзначення цього свята долучаються представники ректорату, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти нашого університету.

gallery2 gallery2 gallery2

Сьогодні з нагоди Дня вишиванки студенти інститутів та факультетів провели різноманітні заходи: флешмоб, акції "Скоштуй вареник" та "Чарівна цукерка", під час яких пригощали варениками та цукерками всіх, хто одягнув вишиванку. А святкового настрою учасникам свята додало звучання мелодій українських народних пісень у виконанні студентського оркестру Навчально-наукового інституту мистецтв.  

gallery3 gallery3 gallery3

У цей прекрасний весняний день наша велика університетська сім'я відчула себе частиною прекрасної української родини, адже щорічно дедалі більше наших громадян беруть участь у подібних акціях. 

 

gallery4 gallery4 gallery4

Тож, носімо на щастя і на долю вишиванку - наш національний оберіг…

gallery5 gallery5 gallery5