З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

01.jpg

19 квітня 2017 року на базі університету відбувся круглий стіл "Атестація–ЗНО–Вступ у ВНЗ". У його роботі взяли участь т.в.о.ректора Галина Михайлишин, директор Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки університету Михайло Нагорняк, заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету Руслан Запухляк, директор Регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації Олена Форкуца, психологи-консультанти університету. Учасниками заходу стали випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста та їх батьки.

 02.jpg

Учасникам заходу розповіли про особливості ЗНО-2017, майбутньої вступної кампанії та звернули увагу на проблеми минулорічного вступу. Із вступним словом перед присутніми виступила Олена Форкуца, яка підкреслила важливість даної зустрічі для абітурієнтів та їх батьків з точки зору роз’яснень особливостей складання зовнішнього незалежного оцінювання та цьогорічної вступної кампанії. У свою чергу директор Регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук детально розповів про особливості проведення ЗНО-2017 та ДПА, які будуть проходити у вигляді тестування із ЗНО, а також наголосив на тому, що майбутнім абітурієнтам необхідно досить уважно підійти до визначення переліку предметів, з яких вони будуть складати ЗНО. 

03.jpg

З роз’ясненням особливостей вступної кампанії 2017 року перед присутніми виступили т.в.о.ректора університету Галина Михайлишин, заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету Руслан Запухляк.

 

Під час роботи круглого столу, який проходив у формі відкритого діалогу, присутні мали можливість задати виступаючим запитання та отримати відповіді.  

04.jpg

   

 

 

Система Orphus