З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

32.jpg

12 квітня 2017 року в актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв за підтримки Наукової бібліотеки університету в рамках круглого столу «Фундаментальні академічні видання у академічній освіті: суспільні запити і реалії» відбулася презентація книг «Українська музична енциклопедія» та «Історія української музики». Куратором та модератором презентації виступила доктор мистецтвознавства, професор кафедри методики музичного виховання та диригування Ганна Карась.

 

Розпочалась зустріч з духовної пісні «Молитва за Україну», яку виконав вокальний гурт «Ладо» (керівник - кандидат мистецтвознавства Людмила Обух). Далі з вітальним словом перед учасниками заходу виступив директор Навчально-наукового інституту мистецтв, кандидат історичних наук, професор Анатолій  Грицан.  У свою чергу до присутніх звернувся директор Наукової бібліотеки Петро Гаврилишин, який підкреслив, що сучасна бібліотека має бути не тільки сховищем для книг, але й соціокультурним центром університету.   

      34.jpg

Під час презентації модератор Ганна Карась зазначила, що "сьогоднішній захід - це справді непересічна подія, адже тут представлені академічні фундаментальні видання, які презентує в творчому тандемі Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського з Навчально-науковим інститутом мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника". 

 

Від авторів та редакторів видань виступили автор перших томів «Української музичної енциклопедії» доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Віолетта Дутчак, старший науковий співробітник відділу музикознавства і етномузикології ІМФЕ, кандидат мистецтвознавства Наталія Костюк, молодший науковий співробітник відділу музикознавства і етномузикології ІМФЕ, магістр музики Світлана Василик. 

33.jpg

На завершення презентації автор та рецензент в четвертому томі «Української музичної енциклопедії», професор Ганна Карась подякувала науковцям за творчу співпрацю і побажала подальших успіхів у реалізації нових проектів.

         31.jpg

Система Orphus