Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

01.jpg

15 березня 2017 року в м.Варшава (Республіка Польща) відбулося засідання Українсько-польського Форуму партнерства, який відновив свою діяльність після трирічної перерви. В його роботі взяв участь і ректор університету, професор Ігор Цепенда, який увійшов до оновленого склад української частини цієї громадської платформи.

  

Відкрили роботу Форуму Міністр закордонних справ України Павло Клімкін разом зі своїм польським колегою Вітольдом Ващиковським. На думку глав зовнішньополітичних відомств України та Польщі, Форум стане ефективною площадкою для формування нових ідей і стратегій розвитку стратегічного партнерства між нашими державами. Основне завдання учасників Форуму - сприяти підтриманню позитивної динаміки і конструктиву в українсько-польському діалозі, шукати і примножувати те, що єднає, а не ділить наші народи.

02.jpg

Довідково: Українсько-польський Форум партнерства діє під патронатом міністрів закордонних справ України та Республіки Польща з 2011 року. Останнє засідання у старому складі відбулося 27 лютого 2013 року у Варшаві.

 

За домовленістю Глав МЗС України і Польщі на початку 2017 року затверджено новий склад учасників з двох сторін, до якого увійшли провідні експерти і громадські діячі України і Польщі. Українську частину Форуму – відомий журналіст Віталій Портніков. Польську частину Форуму очолює Директор Східноєвропейських студій Варшавського університету, професор Ян Маліцький.

 0.jpg