Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

220011.jpg

15 березня 2017 року на факультеті туризму відбувся конкурс знавців німецької мови, організований кафедрою іноземних мов і країнознавства. Слід відзначити, що цей захід вже став на факультеті традиційним та проводиться кілька років поспіль з ініціативи доцента Олександра Позднякова. Метою конкурсу є популяризація німецької мови як однієї з найпопулярніших мов у Європі, провідної мови науки, торгівлі, мистецтва. Для студентів факультету туризму вивчення німецької мови є важливою складовою їх фахової підготовки, оскільки чимало з них щоліта проходять навчально-виробничу практику в готелях, ресторанах, відпочинкових комплексах Німеччини.

 

Приємно вказати на зростання зацікавленості конкурсом з боку студентів. Цьогоріч його учасниками стали два десятки осіб, в основному це студенти 2,3 та 4 курсів спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа».

 

На початку заходу перед присутніми виступили декан факультету туризму, професор Володимир Великочий і завідувач кафедри іноземних мов і країнознавства, доцент Василь Угринюк, котрі наголосили на необхідності володіння іноземними мовами, адже це є однією із невід’ємних якостей висококваліфікованого фахівця, запорукою конкурентоздатності на сучасному ринку праці, важливою передумовою особистісного розвитку.

 

Понад три години тривали змагання юних поліглотів. Студенти демонстрували свої знання, вправно вирішуючи запропоновані завдання на сприйняття інформації на слух, розуміння змісту прочитаного, написання повідомлення із запропонованої проблематики. Завершила конкурс перевірка компетенції усного спілкування. Переможці та призери були нагороджені грамотами та похвальними листами.