Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

001122.jpg

16 березня 2017 року за ініціативи студентів та викладачів кафедри журналістики факультету філології в університеті відбувся благодійний ярмарок для збору коштів на лікування прикарпатської журналістки Оксани Кваснишин. Організатори акції власноруч напекли печива, тістечок, приготували різні смаколики та продавали їх, щоб зібрати частину грошей на лікування Оксани. 

 

gallery1 gallery1 gallery1

Завідувач кафедри журналістики Ганна Марчук зазначила, що така ініціатива пішла саме від студентів, а це є важливим, що молоді люди небайдужі до чужої біди. До організації та проведення акції долучилися студенти 1-3 курсів спеціальності "Журналістика".  

 

gallery2 gallery2 gallery2

“Про історію Оксани Кваснишин ми дізналися близько тижня тому і не могли не долучитися. Випічку студенти робили самі, викладачі теж приєдналися: принесли пудинги, печиво”, – розповідає студентка 3 курсу Каріна Микуляк .

 

Під час проведення акції вдалося зібрати 5 тисяч гривень, які будуть передані до загального благодійного фонду. Дякуємо усім, хто долучився до цієї благородної справи!

gallery3 gallery3 gallery3