З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

150221.jpg

Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», 15 лютого - встановлено Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Відзначення в Україні цього свята свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

 

Щорічно, у цей день, ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з війни, та віддаємо глибоку шану воїнам-інтернаціоналістам, які з честю виконали свій військовий обов’язок. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну людському життю, є яскравим прикладом для майбутніх поколінь.Слова вдячності учасникам бойових дій, воїнам-інтернаціоналістам, які сьогодні працюють в нашому університеті. Низький уклін Вам за Ваш подвиг. Впевнені, що Ви й надалі будете взірцем високого професіоналізму, мужності та відваги.

 

Добра, здоров’я Вам і Вашим рідним, миру, благополуччя та нових досягнень на благо університету, рідної України.

 

 

Ректорат

 

Система Orphus