З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

01.jpg

Сьогодні,13 лютого, розпочала роботу звітна наукова конференція університету за 2016 рік. У ній взяли участь представники ректорату, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти. Відкриваючи роботу пленарного засідання ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда у своєму вступному слові підкреслив, що Прикарпатський національний університет і надалі залишається в числі провідних вищих навчальних закладів України. Він також відзначив активну наукову діяльність університету та високо оцінив успіхи наших вчених, звернувши особливу увагу на рейтингові показники університету,зокрема, у наукометричній базі даних SCOPUS, Webometrics і ін.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Під час роботи пленарного засідання з доповідями виступили доктор філологічних наук, доцент Ольга Деркачова (" (Не)війна як маркер “свого” і “чужого” в новітній українській поезії") та доктор юридичних наук, професор Надія Кобецька ("Екологічне право в системі “природа – людина – держава – право”). Учасники заходу обговорили доповіді.

 

У рамках програми звітної наукової конференції впродовж 13-15 лютого пройдуть пленарні засідання секцій в інститутах, на факультетах, секційні засідання за участю викладачів, докторантів, аспірантів та студентів, виставки наукових робіт. 3 березня поточного року відбудеться підсумкове засідання керівників секцій. 

gallery2 gallery2 gallery2

Система Orphus