З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

 c_680_500_16777215_00_images_2016_GRYDEN2016_190.jpg

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та працівники Університету! Вітаю Вас з прийдешніми святами - Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! У ці дні ми традиційно згадуємо головні події року, що минає.

 

2016 рік вкотре підтвердив згуртованість нашого колективу, його стабільність і успішність, авторитетність серед навчальних закладів України.  Членство в Міжнародній університетській спільноті «Один пояс – один шлях», асоціаціях та Консорціумах поряд з кращими університетами Європи та світу, високі рейтинги серед вітчизняних університетів у науковометричній базі даних Scopus, рейтингу Webometrics, «Топ-200 Україна», визнання нашого університету «Лідером науки України 2016.Web of Science award» в номінації «Продуктивність, ефективність та інтегрованість у світову науку» як найбільш цитований університет, високі досягнення наших науковців і молодих вчених, які були відзначені на державному та світовому рівнях, спортивні здобутки, мистецькі досягнення, численні перемоги на студентських предметних олімпіадах, перемоги в наукових проектах та грантах, активна волонтерська робота – все це результат самовідданої та наполегливої праці нашої університетської спільноти,загалом, та кожного з нас,зокрема.    

 

Слова вдячності висловлюю кожному студентові, аспірантові, викладачеві та працівникові Університету за сумлінну працю, успішне навчання, активну громадянську позицію, за те,що Ви примножуєте славні багаторічні традиції рідної Альма-матер. Наш Університет продовжує розвиватися і йти в загальноєвропейський інтелектуально-освітній простір.

 

У Новому 2017 році на нас чекають нові виклики, нові звершення. Переконаний, що ми успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами життя.

 

Нехай Новий рік та світле Різдво Христове прийдуть із радістю, любов’ю і миром  у Вашу оселю, у домівки Ваших рідних і близьких та всіх українських родин. Хай здійсняться Ваші заповітні мрії, починання увінчаються успіхом, а Ваш життєвий шлях буде світлим і щасливим. Нових Вам звершень на благо Університету, Прикарпатського краю, рідної України!

 

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

 

Ректор                                     Ігор Цепенда

 

 

 

 

 

 

 

Система Orphus