З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

093.jpg

28 грудня 2016 року на території університетського студентського містечка, що по вулиці Сухомлинського,5, відбулося відкриття спортивного майданчика з тренажерами для занять на відкритому повітрі на території. В урочистостях взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку університету Ярослав Шинкарук, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців, координатор ГО "Поступовий гурт франківців", професор кафедри теорії та історії держави і права Сергій Адамович, голова Профкому студентів університету Віталій Комар, заступник голови Профкому студентів університету Назарій Дюк, студенти та викладачі університету, представники ГО "Поступовий гурт франківців" та засобів масової інформації. 

 091.jpg

 

Під час урочистого відкриття ректор університету Ігор Цепенда відзначив добру ініціативу студентів, які долучилися до проекту та облаштування спортивного майданчика. «На перший погляд, це невелика ініціатива, але крок за кроком ми будемо творити спортивно-відпочинкову базу для студентів. Такі проекти закликають нас дотримуватися здорового способу життя», – зазначив Ігор Євгенович. 

096.jpg

Координатор «Поступового гурту франківців» та ініціатор створення спортивного майданчика Сергій Адамович розповів, що цьогоріч у місті започаткували цільову програму «Партиципаторне бюджетування» або бюджет участі, коли частина коштів ділиться за бажанням самих мешканців. Вони своїм голосуванням визначають,  де хочуть бачити покращення інфраструктури чи реалізацію нових проектів.  Як зазначив Сергій Адамович на облаштування спортивного майданчика для студентства витратили 50 тисяч гривень. "Разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника ми вирішили встановити такий спортивний майданчик. Ми брали участь у конкурсі, де наш проект визнали найкращим. Це суттєво покращить дозвілля студентів. Сподіваюсь, наступного року ми теж реалізуємо багато корисних проектів", - підкреслив він.

092.jpg

Голова Профкому студентів університету Віталій Комар наголосив, що профком і далі буде підтримувати такі проекти, бо це, в першу чергу, розвиває студентів, згуртовує їх, стимулює до ведення активного здорового способу життя. 

 

Займатись спортом на майданчику можуть не тільки студенти університету, але й франківці, які мешкають поруч. Тренажери розраховані на тренування усіх груп м’язів, тому будуть корисними для дітей та дорослих.

095.jpg

 

 

Система Orphus