З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

666.jpg

22 грудня 2016 року, на кафедрі міжнародних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників дипломатичної служби. У них взяли участь завідувач кафедри міжнародних відносин, кандидат історичних наук Ігор Гурак, викладачі та студенти, представники засобів масової інформації.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Розпочалися урочистості святковим тематичним театралізованим дійством, яке підготували студенти під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, завідувача кафедри іноземних мов і перекладу Марії Ткачівської.

 555.jpg

Усіх присутніх зі святом привітав завідувач кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак та побажав студентам успіхів у здобутті омріяної професії, творчого натхнення та здійснення мрій.  

 

gallery2 gallery2 gallery2

У рамках програми урочистостей відбулася посвята першокурсників напряму підготовки "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" у студенти. Варто зазначити, що цьогоріч на навчання за даним напрямом вступило 50 молодих людей. Загалом в університеті навчається більше двох сотень студентів-міжнародників.  

 444.jpg

Варто зазначити, що кафедра міжнародних відносин створена у 2007 році, і є однією з найбільш професійних в Україні. У своїй діяльності вона тісно співпрацює з Міністерством закордонних справ України, Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень НАН України імені І.Ф.Кураса, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедрою міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Варшавським університетом (Республіка Польща), Ягеллонським університетом (Республіка Польща), Університетом Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Республіка Польща) та іншими.

 

Також під час урочистих заходів з нагоди Дня працівників дипломатичної служби студенти підготували та провели новорічно-різдвяний ярмарок. 

gallery3 gallery3 gallery3

Система Orphus