З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

  Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

155.jpg

15 грудня 2016 року у Великому конференційному залі Національної академії наук України відбулося урочисте нагородження відомих українських вчених, представників науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів, науковий доробок яких здобув визнання світової спільноти завдяки ресурсам компанії  «Thomson Reuters».

 

Захід відбувся під егідою НАН України та Міністерства освіти і науки України. Ініціатором його проведення виступила сама компанія «Clarivate Analytics formerly IP&Science Thomson Reuters» –  виробник наукометричної бази даних Web of Science, здійснивши конкурсний відбір в рамках проекту «Лідер науки України: Web of Science Award 2016».

 

Показники «Web of Science» стали головним критерієм та підставою відзначення наукових осередків та редакційних колегій, що репрезентують українські інтелектуальні здобутки у світі. Серед лідерів науки України – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, відзначений у номінації «Продуктивність, ефективність та інтеґрованість у світову науку» , як найбільш цитований університет ( за нормалізованими показниками).

 

Також у  номінації «Вчений України. За значні успіхи» лауреатом став завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор біологічних наук, професор Володимир Лущак.  

15.jpg

 

Система Orphus