Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

155.jpg

15 грудня 2016 року у Великому конференційному залі Національної академії наук України відбулося урочисте нагородження відомих українських вчених, представників науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів, науковий доробок яких здобув визнання світової спільноти завдяки ресурсам компанії  «Thomson Reuters».

 

Захід відбувся під егідою НАН України та Міністерства освіти і науки України. Ініціатором його проведення виступила сама компанія «Clarivate Analytics formerly IP&Science Thomson Reuters» –  виробник наукометричної бази даних Web of Science, здійснивши конкурсний відбір в рамках проекту «Лідер науки України: Web of Science Award 2016».

 

Показники «Web of Science» стали головним критерієм та підставою відзначення наукових осередків та редакційних колегій, що репрезентують українські інтелектуальні здобутки у світі. Серед лідерів науки України – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, відзначений у номінації «Продуктивність, ефективність та інтеґрованість у світову науку» , як найбільш цитований університет ( за нормалізованими показниками).

 

Також у  номінації «Вчений України. За значні успіхи» лауреатом став завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор біологічних наук, професор Володимир Лущак.  

15.jpg