Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

114.jpg

Під гаслом доброти, людяності, милосердя днями в університеті відбулася благодійна акція «Творимо добро своїми руками», організована кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Цюняк та третьокурсниками Івано-Франківського коледжу. Благодійна акція проходить уже втретє. Як зазначила Оксана Цюняк: «Обов’язок кожного із нас, допомогти тому, хто потребує допомоги, особливо в такий складний час. Благодійність перетворюється у стиль життя, який дозволяє почувати себе Людиною, дає можливість дивитися на світ через призму позитиву та добра. Хай кожен наш з Вами день не буде прожитим намарно, а наповниться добрими звершеннями.   Ми – творці добра на землі».

 

На акцію завітали студенти та викладачі Івано-Франківського коледжу, педагогічного факультету, працівники університету та представники засобів масової інформації.

 c_680_500_16777215_00_images_2016_GRYDEN2016_1612_2_111.jpg

Студенти напряму підготовки «Початкова освіта» (групи ПО-31, ПО-32,  ПО-33, ПО-34, ПО-35) представили роботи виготовлені власноруч на заняттях з дисципліни «Методика трудового навчання з практикумом»: вишиті картини, ікони, м’які іграшки із ниток, а також солодощі, торти, тістечка тощо. Щирі посмішки третьокурсників, їхня активність, бажання допомогти є переконливим доказом того, що милосердя і доброта – основа людського життя. До доброї справи долучився і Студенстький сенат Івано-Франківського коледжу на чолі з сенатором - Ангеліною Негрич. Напередодні студенти організували благодійний ярмарок «Миколаєві дарунки». Директор Івано-Франківського коледжу Юрій Москаленко висловив вдячність студентам за організацію акції та вручив подяки.

 112.jpg

Зібрані кошти організатори акції передадуть на лікування Марічці Троян-Мосорі з м. Рогатин. У дівчинки діагностували онкохворобу - діагноз "гостра лімфобластналейкемія", яка потребує дороговартісного лікування. Ця чудова дівчинка зі світлою душею навчається у 4-Акласі Рогатинської ЗОШ №2 та, як усі дітки, мріє про свято Миколая. Цьогоріч вона чекає від нього найголовнішого подарунка – здоров’я.

 c_680_500_16777215_00_images_2016_GRYDEN2016_1612_2_113.jpg