Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

52.jpg

Вже традиційно, щороку, студенти та професорсько-викладацький склад факультету туризму провели акцію вшанування пам’яті жертв Голодомору "Запали свячку пам'яті", яка відбулася 24 листопада 2016 року. Учасники акції вирушили поминальною ходою від пам’ятника Іванові Франку до каплиці в Меморіальному сквері. Тут відбулася панахида за невинно убієнних, закатованих голодною смертю українців. 

 53.jpg

Після панахиди з короткими промовами виступили викладач кафедри туризмознавства і краєзнавства факультету туризму Андрій Зарічняк, отець Володимир та деякон Ярослав. У своїх виступах вони зазначили, що в історії бурхливого ХХ-го століття Голодомор 1932–33 років в Україні посідає особливе місце, оскільки він був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а цілеспрямовано застосованого тоталітарною владою.

54.jpg

Далі учасники акції пройшли із запаленими свічками до Хреста в Меморіальному сквері та пам’ятника Роману Гурику. Із коротким зверенням виступив декан факультету туризму Володимир Великочий, який зазначив що "цей день увійде в наші серця тихою молитвою, а вогонь запалених свічок очистить душі, спонукає до людяності і милосердя".

 

Схилімо голови в пам'ять про жертв Голодомору! Вічна пам'ять невинно загиблим!

 51.jpg