Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

2501.jpg25 липня 2016 року на базі кафедри біохімії та біотехнології Інституту природничих наук у співпраці з Університетом м.Тюбінген (Федеративна Республіка Німеччина) і Українською академічною міжнародною мережею (The UKRainian Academic International NEtwork) відбулося відкриття українсько-німецької літньої школи-семінару “Perspectives for young scientists in life sciences: mastering global challenges of the modern society” (“Перспективи для молодих вчених в галузі біомедицини та експериментальної біології: подолання глобальних викликів сучасного суспільства”). Проект реалізовується за фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) з коштів Міністерства закордонних справ Німеччини. 

 

gallery1 gallery1 gallery1

Учасниками цього  англомовного заходу стали 25 молодих вчених з різних міст України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Чернівці, Тернопіль, Краматорськ, Суми. Лекторами і модераторами дискусій виступають досвідчені німецькі і українські дослідники, а також молоді вчені з університетів України, які представляють наукові громадські організації. Практичні заняття в лабораторіях кафедри біохімії та біотехнології для учасників школи проведуть та поділяться власним досвідом молоді науковці кафедри, які пройшли вишкіл як в Україні, так і в університетах Західної Європи і США.

 

Урочисто відкрили українсько-німецьку літню школу-семінар організатори - завідувач кафедри біохімії та біотехнології Інституту природничих наук, професор Володимир Лущак та директор Інституту фізіології Університету м.Тюбінген, голова німецько-українського академічного товариства, професор Ольга Гаращук. У своїх виступах вони підкреслили важливість проведення такого заходу і зазначили, що школа-семінар покликана сприяти інтеграції молодих українських науковців у міжнародну систему підготовки кадрів і розвитку наук про життя - біомедицини та експериментальної біології. 

 

gallery2 gallery2 gallery2

 

З вітальними словами до учасників заходу звернулися проректор з наукової роботи університету, професор Андрій Загороднюк, директор Інституту природничих наук, професор Володимир Кланічка, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Вони побажали всім плідної праці та нових наукових досягнень.  

 

gallery3 gallery3 gallery3

 

Під час відкриття українсько-німецької літньої школи-семінару деякі з учасників виступили зі своїми тематичними презентаціями та відповіли на запитання колег.

 

gallery4 gallery4 gallery4
 

Українсько-німецька літня школа-семінар працюватиме впродовж 25-31 липня 2016 року. У рамках її програми молоді дослідники будуть навчатися в лабораторіях кафедри біохімії та біотехнології сучасних методів експериментальної біології і біомедицини, обговорюватимуть питання реалізації Законів України "Про вищу освіту", "Про наукову і науково-технічну діяльність" з позиції тих, хто має на практиці реалізовувати ці закони на місцях, а також отримають навички наукового спілкування на міжнародному рівні, планування наукової кар’єри та реалізації планів у реальних умовах сучасності. Також молоді дослідники матимуть можливість прослухати лекції відомих науковців на англійській мові. Зокрема, професора Володимира Лущака ("Біологічні наслідки глобального потепління та забруднення довкілля: молекулярні мішені та механізми", "Візуалізація та навички презентації експериментальних даних"), професора Ольги Гаращук ("Старіння і психічні захворювання, пов'язані з віком"), доцента Галини Семчишин ("Соціальні, економічні та наукові проблеми споживання харчових вуглеводів:діабет і метаболічний синдром"). Після завершення роботи школи-семінару всі учасники отримають відповідні сертифікати.

 

gallery5 gallery5 gallery5