З Днем знань!

З Днем знань!

  "Сьогодні наш Господь поблагословить Вас на цей новий навчальний рік, Ви ж, у свою чергу, старайтесь добрим навчанням та гідним,...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

c_680_500_16777215_00_images_2016_CHERVEN2016_090616_logokoledz.pngДепартаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА складено рейтинг вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за результатами участі студентів в обласних олімпіадах у 2015-2016 н.р. Відрадно зазначити, що Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника» став лідером вищевказаного рейтингу, посівши І-е місце (директор Івано-Франківського коледжу - професор, Москаленко Юрій Михайлович). 

 

Варто зауважити, що ІІ-ий етап обласних олімпіад проводився в квітні-травні поточного року. Його результати засвідчили високий рівень знань студентів Івано-Франківського коледжу та належну роботу викладачів у підготовці своїх вихованців до участі в олімпіадах.

 

Зокрема, в обласній олімпіаді з англійської мови взяли участь студенти із 24-х навчальних закладів. Студентка Івано-Франківського коледжу Скринник Анастасія гідно представила навчальний заклад (керівник - викладач англійської мови Діана Ігорівна Суковата). В обласній олімпіаді з хімії, в якій взяли участь студенти із 22-х навчальних закладів, Івано-Франківський коледж представляла студентка спеціальності «Прикладна математика» Ольга Гандера (керівник - викладач Оксана Петрівна Петращук). Високі знання з історії України продемонструвала студентка спеціальності «Правознавство» Леся Яворська, зайнявши І-е місце на обласній олімпіаді (керівник - викладач Максимець Богдан Володимирович). 

 

В обласній олімпіаді з біології взяли участь студенти із 24-х вищих навчальних закладів. Івано-Франківський коледж представляла студентка спеціальності «Початкова освіта» Славська Богдана ( керівник – викладач  Горблянська Ірина Юріївна). На обласній олімпіаді з фізики, в якій взяли участь студенти із 20-ти навчальних закладів, результати виконання запропонованих завдань засвідчили високий рівень знань з навчальної дисципліни студентки коледжу спеціальності «Прикладна математика» Вітрикус Діани ( керівник - викладач Бойчук Володимира Михайлівна). 

 

Також, варто відзначити, що студентка Івано-Франківського коледжу спеціальності «Початкова освіта» Віта Кобинець стала призером ІІ етапу VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а. Західного регіону у 2015-2016 н.р. та посіла почесне ІІІ-є місце. Такий результат дав їй змогу спробувати свої сили на ІІІ етапі VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р.а у 2015-2016н.р., що проходив у м. Хмельницький. На цьому етапі взяло участь 35 студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з усіх регіонів України (крім Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим), серед яких 12 студентів педагогічних училищ та коледжів – переможці  ІІ (обласного) етапу. Приємно відзначити, що Віта Кобинець стала призером олімпіади, посівши ІІ місце.

 

Підсумовуючи результати олімпіад з англійської мови, хімії, біології, фізики, історії України, української мови можна зробити висновок, що викладачі Івано-Франківського коледжу на належному рівні забезпечують засвоєння знань, систематично здійснюють підготовку обдарованих студентів до участі в олімпіадах, підвищують свій професійний рівень. 

 

Відповідно до вищесказаного переможці, призери ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад, викладачі коледжу були нагороджені грамотами Департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації, дипломами та подяками. 

 

Система Orphus