Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

999.jpg1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся творчий благодійний концерт "Мрії про літо… Розпочни його піснею!" аспірантки Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, відомої прикарпатської співачки Оксани Сливки.

 

 44444.jpg

У концерті також взяли участь гурт "П'ятий океан", Віктор Барчук, школа розвитку сучасного мистецтва та продюсерський центр "STAR TEAM", колектив естрадно-спортивного танцю "Нове покоління", ансамбль сучасного танцю "Медитація", учасники танцювальної школи "Maasai Dance School". 

  

gallery1 gallery1 gallery1

Зібрані на творчому вечорі благодійні кошти - 25 406 грн.,5 $, 5 євро- будуть спрямовані на допомогу онкохворим дітям, які знаходяться на лікуванні у відділенні дитячої онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

gallery2 gallery2 gallery2

Пісенне свято відбулося з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира (Війтишина) за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та міського голови Руслана Марцінківа.

8.jpg