Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

1301.jpgНещодавно в університеті вкотре відбувся благодійний ярмарок під назвою "Казковий травень". Благодійні ярмарки є одними з традиційних заходів від Освітньо-благодійного проекту "Янголи поруч". Цього разу ярмарок було проведено у співпраці з волонтерами ГО «Милосердя в дії». Волонтерів об”єднало щире бажання допомогти дітям відчути тепло зустрічі з друзями-студентами та поринути хоч на один день у казку – учасники проекту "Янголи поруч" підготували чергову розважально-розвиваючу програму на цілий день для школярів з Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. До даної зустрічі активісти проекту готувалися кілька місяців, ретельно продумуючи нові теми для майстер-класів, запрошували гостей-професіоналів своєї справи для проведення ярмарки професій, шукали небайдужих людей, щоб зібрати необхідний дітям одяг, взуття, іграшки, закупити канцтовари.

 13227.jpg

На ярмарку панувала чудова атмосфера: хороший настрій волонтерів, зацікавленість студентів, викладачів та гостей вищого навчального закладу, теплі яскраві емоції від спілкування та барв виробів. 

 

Благодійний ярмарок "Казковий травень" подарував усім креативне і віртуозне мехенді; handmade-вироби професіоналів та молодих майстринь-початківців; також можна було поласувати домашньою випічкою та обрати собі книгу в якості духовної їжі.

 132.jpg

Під час проведення ярмарку було зібрано 2160 гривень. Слід зазначити, що всі вилучені кошти учасники проекту використають для закупівлі канцтоварів та матеріалів для проведення розвиваючих занять з дітьми в Яблунівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат.

 

Варто зазначити, що Освітньо-благодійний проект «Янголи поруч» діє при філософському факультеті Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника і є відкритим майданчиком для співпраці студентства з усіма небадужими жителями нашого міста в соціальній та освітній сфері. 

 c_680_500_16777215_00_images_2016_TRAVEN_170516_4_111222.jpg

ПОСПІШАЙТЕ! МИ ЧЕКАЄМО ВАШОЇ ДОПОМОГИ ТА ПІДТРИМКИ! 

Поділіться своїм досвідом та інтелектуальними ресурсами – візьміть участь в  ярмарці професій чи зробіть заняття з дітьми цікавішими, станьте другом чи наставником сироті, щоб подолати соціальну ізоляцію, від якої страждають діти. 

 

Приходьте на філософський факультет (фойє 5 поверху гуманітарного корпусу Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника) до КОРОБКИ ПОДАРУНКІВ і приносьте книги та іграшки, ігри та спортінвентар, шкільне приладдя (зошити, ручки, фарби, фломастери, альбоми, розмальовки, олівці, пластилін, блокноти), художню літературу, засоби гігієни (шампуні, зубні пасти та щітки, мила, тощо ), а тоді зголошуйтесь, хто поїде на зустріч зі СВОЇМ ЯНГОЛОМ і обміняє своє тепло на Його посмішку. 

 

Контактні телефони для запитань та фінансових пожертв: 

Староста Освітньо-благодійного проекту «ЯНГОЛИ ПОРУЧ» - Анастасія Мельник - 0980684901; 0950030180

Координатор проекту - Ореста Тарасівна Возняк - 096 21 21 935.