Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

0574.jpgНещодавно в місті Ужгород відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Політична наука в регіоні: реалії громадянської взаємодії». У ньому взяли участь науковці Ужгорода, Чернівців, Львова, Івано-Франківська та Інституту політології Пряшівського університету (Словацька Республіка). 

 

0672.jpg

Делегацію Івано-Франківська представляли науковці кафедри політології Інституту історії, політології та міжнародних відносин. Під час роботи семінару його учасники обговорили ряд важливих питань, які викликали жваву дискусію. Зокрема, завідувач кафедри політології, професор Василь Климончук виступив із доповіддю «Політична наука Прикарпаття в умовах трансформації освітнього простору», в якій наголосив на проблемах і перспективах розвитку спеціальності «Політологія». У свою чергу питання євроінтеграційних процесів та методики їх дослідження у своєму виступі торкнувся кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Олег Білоус. Науковці також обговорили питання цьогорічних місцевих виборів. Зокрема, з доповіддю "Регіональні аспекти діяльності політичних партій Івано-Франківщини у виборах 2015 року" виступив кандидат політичних наук, доцент кафедри політології Ігор Доцяк.

 

Підсумовуючи роботу Міжнародного науково-практичного семінару його учасники підкреслили важливість розвитку політичної науки в Україні. 

 

0677.jpg