Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

432.jpgВ університеті днями відбувся благодійний ярмарок «Феї Ідуть до Малят». Організаторами заходу став факультет іноземних мов, а саме: заступник декана з виховної роботи Наталія Пилячик, голова студентського Сенату Маряна Буній та весь студентський актив факультету іноземних мов. Назва ярмарку «Феї ідуть до малят» не є випадковою, а повністю відповідає абревіатурі факультету (ФІМ).

 

Під час ярмарку студенти активно продавали різноманітні смаколики власного виробництва, представляючи національні страви не тільки України, але й традиційно Великобританії, Німеччини та Франції. За отримані кошти від продажу солодощів організатори придбають подарунки для 67 дітей-вихованців Перегінської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату Рожнятівського району до дня Святого Миколая.

433.jpg

Слід зазначити, що актив факультету іноземних мов вже 4 роки поспіль проводить такі загальноуніверситетські ярмарки, під час яких збирає кошти для потреб дітей вищезгаданої школи-інтернату. Студенти постійно навідується до вихованців закладу з подарунками, музичними програмами, намагаючись подарувати дітям частинку своєї любові та зробити їхнє життя хоч на мить радісним. 

 

Відео можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=XFhqxM89j_c